Strony

Odsłony

czwartek, 9 lipca 2015

Nowa DEcyzjaSłowo obiecane nie równa się słowu pisanemu. DeAndre Jordan zmienił decyzję i nie zagra w Dallas Mavericks. Pozostanie w Los Angeles Clippers.Wczorajszym wieczorem w Polsce gruchnęła wiadomość o tym, że DeAndre Jordan ma wątpliwości o tym czy warto jednak przejść do Dallas Mavericks, czy też nie lepiej pozostać w LA Clippers. Od tego momentu rozpoczęła się lawina informacji w internecie, której osobiście wam nie będę przytaczał. O relację live zadbali najlepsi na polskim rynku chłopaki z Szóstego Gracza o TUTAJ. Co chwilę pojawiały się nowe raporty odnośnie tego jak doszło w ogóle do tej sytuacji.

Ostatecznie jednak okazał się, że to sam DeAndre odezwał się do Blake'a Griffina, zaprosił go do siebie na obiad, panowie pogadali i przekonanie Jordana o grze w Mavericks zniknęło. Wczoraj doszło do takiego absurdu, że według informacji dziennikarzy Steve Balmer i Doc Rivers wraz ze sporą grupą graczy Clippers pojawili się w prywatnym domu Jordana, dostali od niego zapewnienie na temat powrotu do LA, a jednocześnie nie chcieli wyjść aż do północy czasu wschodnioamerykańskiego. Wtedy to bowiem można oficjalnie podpisać nowy kontrakt jako wolny agent. I tak też się stało.

Jordan związał się z Clippers czteroletnim, maksymalnym kontraktem, wartym około 87,7 miliona dolarów. Po trzecim roku DeAndre ma mieć opcję zawodnika na ewentualne odstąpienie od umowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz