Strony

Odsłony

czwartek, 2 lipca 2015

Khris Middleton zostaje w BucksTrzy lata zajęły Khrisowi Middletonowi przejście od wyboru z dalekim numerem draftu przez krytykowanego Joe Dumarsa to lukratywnego kontraktu.

Middleton porozumiał się z Milwaukee Bucks w kwestii pięcioletniego kontraktu, wartego 70 milionów dolarów. Wszystko dzięki jego bardzo dobrej grze. W ostatnim sezonie notował średnio 13,4 punktu i 4,4 zbiórki na mecz. Był dodatkowo najrówniej grającym zawodnikiem Bucks w play-off.

Razem z Jabarim Parkerem i Giannisem Antetokounmpo mogą stworzyć bardzo ciekawy tercet, który może zdominować konferencję wschodnią na lata. Middleton jest akurat graczem o najmniejszym potencjale, ale też prawdopodobnie o najmniejszych wahaniach formy.

Bucks walczyli także o Tysona Chandlera, ale tez ostatecznie trafił do Phoenix Suns. W związku z tym będą gdzie indziej szukali dla siebie nowego środkowego. Mówi się sporo o Robinie Lopezie, którego przyszłość w Portland Trail Blazers jest praktycznie niemożliwa po tym jak zespół sięgnął podczas nocy draftu po Masona Plumlee z Brooklyn Nets.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz